Uzyskaj wyniki ze swojej firmy już dziś!

5 powodów, dla których warto z nami pracować

Działamy lokalnie w Białymstoku
Gotowość do umówienia się na spotkanie w biurze
Pracujemy bez przedpłat
Brak płatności miesięcznych
Strona internetowa jest wykonywana bezpośrednio pod kątem SEO


5 powodów, dla których warto z nami pracować

Działamy lokalnie w Białymstoku
Gotowość do umówienia się na spotkanie w biurze
Pracujemy bez przedpłat
Brak płatności miesięcznych
Strona internetowa jest wykonywana bezpośrednio pod kątem SEO

Dlaczego NaStarcie

Bez niedotrzymania terminu i dopłat

Z każdym klientem zawierana jest umowa, która określa terminy realizacji projektu oraz odpowiedzialność za ich niezgodność. Jeśli szukasz kogoś, kto zrobi to szybko i dobrze, to jesteśmy dla Ciebie. Nasz zespół rozumie, że twój czas - to twoje pieniądze.

Ekskluzywny projekt

Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe mają spektakularny, zrozumiały dla użytkowników projekt. Każdy z nich tworzony jest od podstaw na życzenie klienta z uwzględnieniem celów, charakterystyki grupy docelowej oraz światowych trendów w projektowaniu stron internetowych.

Najwyższa jakość

Bierzemy Twój pomysł, dodajemy naszą wiedzę i doświadczenie, wymagania wyszukiwarek i opracowujemy idealny projekt internetowy dla Twojej firmy. Mamy wystarczająco dużo doświadczenia, aby z przekonaniem powiedzieć: „Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych”.

Indywidualne rozwiązania pod klucz

Projekt pod klucz, który osiąga swoje cele w 100%. Świadczymy pełen zakres usług internetowych służących do tworzenia narzędzia marketingowego dla działań w Internecie: od stworzenia strony internetowej do jej promocję.

Tworzenie stron internetowych
o dowolnej złożoności

Jednostronnicowiec

Wirtualna wizytówka: Niewielka strona z informacjami, które pozwalają zorientować się w działalności firmy.

Оd 1 450 zł (netto)

Strona korporacyjna

Kompletny zasób, który stworzy wizerunek firmy i pomoże budować niekończący się strumień nowych klientów.

Оd 3 400 zł (netto)

Strona katalogu

Showcase online do prezentacji katalogu Twoich produktów bez możliwości zakupu online.

Оd 5 300 zł (netto)

Sklep internetowy

Platforma internetowa do reklamy produktów. Zawiera katalog produktów i umożliwia klientowi zakup towaru bez wychodzenia z domu.

Оd 7 200 zł (netto)

Portal internetowy, CRM

Tworzymy wszelkiego rodzaju portale: informacyjne, edukacyjne, korporacyjne, informacyjne, a także tworzymy różnego rodzaju serwisy internetowe.

Оd 15 000 zł (netto)

Nie zgub swojego
klienci

1240 potencjalnych klientów właśnie trafiło do twoich konkurentów

Kompletny przewodnik po wyborze firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych w Białymstoku

Tworzeniem stron internetowych w Białymstoku

Projektowanie stron internetowych jest jedną z najstarszych i najważniejszych części procesu tworzenia stron internetowych. To właśnie zmienia prosty pomysł w coś, co użytkownicy mogą zobaczyć i z czym mogą wchodzić w interakcje.

Jakie są 5 najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy zamawianiu strony internetowej?

  1. Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę przy zamawianiu strony internetowej jest rodzaj witryny, której szukasz. Istnieje wiele różnych rodzajów stron internetowych, takich jak e-commerce, blogi, czy strony informacyjne.
  2. Drugą rzeczą do rozważenia jest budżet. Jeśli masz duży budżet, możesz zatrudnić programistę i dostosować witrynę do własnych upodobań. Jeśli jednak masz niewielki budżet, istnieje wiele szablonów, które pozwalają dostosować witrynę za pomocą funkcji przeciągania i upuszczania.
  3. Trzecią rzeczą do rozważenia jest to, kto będzie utrzymywał witrynę po jej utworzeniu. Jeśli jest to witryna informacyjna, ktoś może potrzebować jej utrzymania, aby była na bieżąco z aktualnymi informacjami.
  4. Po czwarte, należy wziąć pod uwagę, kto będzie korzystał z serwisu i do czego będzie go używał? Czy szukają czegoś interaktywnego, takiego jak sklep internetowy, lub informacyjnego, takiego jak artykuł?
  5. Wreszcie, w jaki sposób ta witryna będzie pasować do firmy

Jak wybrać najlepszego projektanta stron internetowych do swojego projektu

Zadaniem projektanta stron internetowych jest stworzenie możliwie najlepszego doświadczenia użytkownika dla odwiedzającego. Pierwszym krokiem w tym procesie jest zrozumienie potrzeb odbiorców i odpowiednie zaprojektowanie. Muszę przyznać, że rozpoznanie potrzeb odbiorców nie zawsze jest łatwe. Dlatego musimy przyjrzeć się temu, co robią inne dziedziny projektowania i spróbować zidentyfikować pojawiające się trendy w Twojej branży.

Ile kosztuje założenie strony internetowej w Białymstoku?

Budowa strony internetowej to kosztowny proces. Koszt budowy strony internetowej zależy od wielkości i złożoności projektu.

Koszt budowy strony internetowej może wynosić od 300 do 30 000 USD, w zależności od wielkości i złożoności projektu.

Strony internetowe są zwykle wyceniane na godziny. Mniejsze witryny są bardziej przystępne cenowo, ale ich tworzenie zajmuje więcej czasu, ponieważ mają mniej treści i funkcji niż większe witryny.Oto lista cen, zgodnie z nagłówkami strony internetowej:

Często zadawane pytania

Ile kosztuje zrobienie strony www w Białymstoku?Koszt wykonania strony internetowej zależy od stopnia skomplikowania projektu. Im bardziej skomplikowany projekt, tym wyższy koszt.

Strona internetowa może kosztować od 300 do 10 000 dolarów lub więcej. Wszystko zależy od tego, jak dużo pracy wymaga i jakie funkcje są pożądane. Z reguły przy prostych projektach koszt może wynosić od 1700 zł do 5000. Ale dla projektów indywidualnych i złożonych od 5000 zł do 50 000 zł

Ile kosztuje stworzenie i utrzymanie strony internetowej?

Obsługa strony internetowej składa się z 3 niezbędnych elementów:

  1. Domena, która kosztuje zwykle do 10 zł, jeśli jest w strefie .pl.
  2. hosting, który kosztuje około 300 zł/rok
  3. Modernizacja i ochrona strony internetowej. Ten przedmiot jest bardzo indywidualny i jego zasady od jednego studia internetowego do drugiego. Jedna firma postawi od razu na ochronę strony i nie pobierze opłaty za utrzymanie strony, inna firma pobierze od Ciebie nawet 500 zł miesięcznie za aktualizacje strony i ochronę.

Co jest potrzebne do tworzenia stron internetowych?

Tworzenie strony internetowej obejmuje trzy kluczowe zmienne: treść, projekt i programowanie. Możemy również uwzględnić inne aspekty, takie jak kroje czcionek, kolory, tła i inne, aby sprostać najnowszym trendom rynkowym.

Ile płaci się za domenę?

9,9 ZŁ

Jak nazywa się osoba tworząca strony internetowe?

Osoba, która tworzy stronę internetową, nazywana jest projektantem stron internetowych. Strona internetowa jest tworzona przy użyciu języka programowania o nazwie HTML.

Projektant stron internetowych może stworzyć stronę internetową za pomocą HTML, a następnie dodać CSS, aby wyglądała lepiej. Programista może również pomóc w stworzeniu strony internetowej.

Czy za domenę trzeba płacić?

Tak

Ile kosztuje własny serwer?

Istnieją 2 rodzaje serwerów pochmurny i twardy Te dwa mają różną ilość, która zależy od procesora, pamięci, ... Przeciętny serwer kosztuje zwykle 7000 zł
Uzyskaj wyniki ze swojej firmy już dziś!